DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

     Cam alanlar güzel bir görünüme sahip olduğu için tercih sebebidir ve bu görüntüyü korumak için temizliği oldukça önemlidir. Dış yüzey kaplamaları uzun süre yağmur suyuna maruz kalırsa camlarda zamanla oksidasyon oluşur. Çift cam yani dış cam çok katmanlı olduğu için camın içine akış olduğu durumlarda ne yazık ki çözüm olmuyor. Camlar temizlense bile camın içine gelen akımlar temizlenemez. Bu nedenle hem camın ömrünü uzun yıllar boyunca korumak hem de dışardan bakıldığı zaman camların temiz görünmesini sağlamak için dış cephe cam temizliği yaptırmak gerekir. Birçok temizlik firmasına göre dış cephe camlar yılda en az 2 kez temizlenmelidir.

      Personellerimiz Dış Cephe Cam Temizliği esnasında; cam temizliği, kompozit temizliği, Alikobant temizliği ve derz dolgularının temizliği gibi bütün unsurları özel kir ve katran giderici kimyasallar ile detaylı şekilde titizlikle temizlemektedir.

    
     Dış cephe cam temizlik hizmetimiz mesken durumuna göre; plaza cam temizliği, yüksek katlı binaların cam temizliği, inşaat sonrası dış cephe temizliği ve fabrika dış cephe temizliği olmak üzere çeşitlendirilebilir. Dış cephe temizlikleri, vinç, manlift gibi araçlar kullanılarak ya da dağcı camcı kadrosuyla yapılmaktadır.

   
     LOTUSND Sosyal Hizmetler Ve Endüstriyel Temizlik A.Ş. olarak alanında profesyonel ekibimizle siz değerli firmalarımızın memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktayız.

Çalışacak olan personellerin;

  • SGK bilgilerini
  • İş güvenlik eğitim belgelerini
  • Yüksekte çalışma belgelerini

     İşe başlamadan önce tarafınıza paylaşıyor ve işin sözleşme şartlarına uygun şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.