PERSONEL TEMİNİ VE ALT İŞVERENLİK HİZMETİ

Bir şirketteki asıl işin yapılmasının yanı sıra şirketin bazı bölümlerinde çalıştırılmak üzere ikinci bir işveren görevlendirilmektedir. Taşeron olarak da adlandırılabilir. Asıl işveren çalıştığı alanların yanı sıra işyerinde belirlenen bazı bölümlerde uzmanlık gerektiren teknoloji, zaman, ekipman gibi çok sayıda sebepler doğrultusunda alt işverenliklerle çalışabilir. Örneğin; şirket içerisinde görevlendirilecek olan danışma personelleri ya da temizlik hizmetleri, yardımcı destek personel gibi hizmetler asıl işverenler tarafından devredilebilir. Asıl işveren bu konuda ikinci bir işverenin hizmeti ve tecrübelerine güvenerek ona sorumluluk yüklemektedir.

LOTUSND Sosyal Hizmetler Ve Endüstriyel Temizlik A.Ş. uzman kadrosuyla ihtiyaçlarınıza en uygun iş gücünü alt işverenlik modeliyle istihdam edebilmeniz ve zamanınızı en verimli şekilde kullanabilmeniz için hızlı, güvenilir ve eğitimlerle desteklenen bir çalışma yaparak taleplerinize uygun nitelikte personel kadroları sağlamaktadır. Bizler tüm yasal yükümlülükleri, disiplinli ve istikrarlı bir şekilde yerine getirirken, personel seçiminde gösterdiğimiz itinalı aşamayı sosyal ve mesleki eğitimlerle destekleyerek hizmet kalitemizi ve memnuniyet seviyemizi en üst noktalara taşımaktayız.

Ayrıca İK departmanlarının iş yükünü azaltmak için mavi yaka personel seçme yerleştirme işlemlerini firmalarımız adına biz yürütüyoruz. Bu kapsamda; firmanızın vermiş olduğu kriterler doğrultusunda, İK ekibimiz personel ön görüşmelerini yaparak size en uygun olan adayları tarafınıza yönlendirir.