HAŞERE İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON

Milyonlarca böcek türü yaşamaktadır ve İnsanların yaşadıkları alanlarda çoğalarak insanları rahatsız eden, ısıran ya da pisliklerini ortama bırakarak hastalık bulaştıran bu zararlı canlılara karşı mücadele etmek gereklidir.

Birçok bulaşıcı ve ölümcül hastalığın, canlılar arası yayılmasını haşereler sağlamaktadır. Bu geçişi temas yolu ile gerçekleştirebilirler. Pis alanlardan, yaşam alanlarımıza girdiklerinde her yere temas ettikleri için bakterileri ve virüsleri yayarlar. Bu bakteriler, insanların bağışıklık sistemini zedelemektedir. Evlerinizde, işyerlerinizde haşereler var ise, sağlığınız tehlikededir. Haşereleri ve kemirgenleri kontrol altına alan personellerimiz, insan sağlığını kontrol altına almaya çalışmaktadır.

Fabrika alanları genellikle hamamböceği, fare, pire, kalorifer böceği, akrep ve gümüş böceği gibi haşere türlerine maruz kalmaktadır. Fabrikalarda sıklıkla karşılaşılan ilaçlama, fare ilaçlamasıdır. Fabrikalar genellikle, yemekhaneler, dinlenme salonları, giyinme odaları gibi alanlarda haşerelerle karşılaşılmaktadır. Haşere türleri fabrika alanlarına; besin kaynağı bulma, üreme işlevlerini gerçekleştirme ve barınmak için girmektedirler. Yılın her dönemi böceklerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Şirketimiz yaz, kış haşere ile mücadele etmektedir. Çünkü, her böceğin üreme dönemi farklılık göstermektedir.

Yine toplu alanlarda tüm yüzeylerde yaşayan mikroorganizmalar bulunur, bu alanlar virüs, bakteri ve mantar yuvasıdır. Normal temizlik malzemelerine karşı oldukça dirençli birçok virüs ve bakteri vardır. Düzenli olarak yapılacak dezenfeksiyon işlemleriyle bakteri ve mikroorganizmalardan kurtulabilirsiniz.

LOTUSND Sosyal Hizmetler Ve Endüstriyel Temizlik A.Ş. olarak alanında profesyonel ekibimizle siz değerli firmalarımızın memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktayız.