ENDÜSTRİYEL FABRİKA TEMİZLİĞİ

– Zemin Temizliği
– Üretim alanları temizliği
– Depo ve çok katlı raf sistemleri temizliği
– Çatı – Oluk temizlikleri
– Havalandırma boruları ve Mazgal Temizlikleri
– İnşaat Sonrası Temizlik
Hizmetlerini profesyonel ekibimiz ve modern araçlarımız ile yapılacak işe uygun kimyasallar kullanarak uygulamaktayız.

Fabrika temizliği iş sağlığı güvenliği bakımından çok fazla risk taşıyan bir temizlik hizmetidir. Bunun nedeni fabrika alanlarının çok büyük endüstriyel makinalarla dolu olması, yüksek kilogramlık vinçlerin olması ve zeminlerin çok yağlı olması gibi sıralayabiliriz. Bunun içindir ki fabrika temizliği yaptıracak müşteriler muhakkak bu konuda profesyonel, iş sağlığı güvenliği firması sözleşmesi bulunan, fabrika temizliği alanında referans sunabilen güvenilir firmaları tercih etmelidir.

Öncelikle fabrika temizliğine başlamadan önce iyi bir fizibilite çalışması yapmak gerekir ki bu çalışmada gerekli olan malzemeler, ekipmanlar ve makineler belirlenmelidir. Kullanılacak temizlik kimyasallarının iyi belirlenmesi için zemin keşfi, fabrikada bulunan üretim makinelerinin yüzey keşfinin yapılması gerekir. Eğer zemine veya makine yüzeyine uygun olmayan bir kimyasal uygulanırsa, zeminde tamiri imkansız deformeler meydana gelebilir ya da temizlik bakımından olumlu sonuçlar alınamayabilir.


Biz LOTUSND Sosyal Hizmetler Ve Endüstriyel Temizlik A.Ş. olarak fabrika temizliği alanında birçok referansa sahibiz. Profesyonel ekibimiz ve modern araçlarımız ile yapılacak işe uygun kimyasallar kullanarak uygulamaktayız. Ayrıca fabrika alanlarında sürekli temizlik hizmetlerinin yanı sıra periyodik cam temizliği, zeminlerin yıkanması, ofis temizliği, üretim alanları temizliği olarak ta hizmet vermekteyiz.