KURUMSAL ORGANİZASYON HİZMETLERİ

– Kurumsal Piknik Organizasyonları
– Kurumsal Yeni Yıl Etkinlikleri
– Yeme İçme Etkinlikleri
– Lunch & Learn Etkinlikleri
– Kurumsal kültür Turu Organizasyonları

Şirketler, çalışanlarının motivasyonlarını arttırmak, şirket içi eğlenceler ve etkinlikler düzenlemek veya şirket müşterilerini ağırlamak, bazen de uğurlamak için çeşitli etkinlik ve organizasyonlar düzenlemek isterler. Çeşitli kurum ve kuruluşların, firmaların, şirketlerin kendi bünyelerinde veya herhangi bir davet ve etkinlik alanında düzenleyecekleri organizasyonları için firmamız lojistik destek, süsleme çalışmaları, malzeme ve personel temini, catering, kokteyl, ekipman kiralama, gösteri, reklam, tanıtım, eğlence ve aktivite hizmetleri vermektedir

Şirket organizasyonları sadece çalışanlarına yönelik olabileceği gibi kimi zamanda şirket pikniği gibi eğlenceli etkinliklere çalışanların aileleri de dahil edilmektedir. Çalışanlarınız için piknik organizasyonu düzenlediğinizde onlara değer verdiğinizi ve sıkı çalışmalarına karşılık eğlenceli bir şekilde ödüllendirdiğinizi gösterebilirsiniz.

LOTUSND Sosyal Hizmetler Ve Endüstriyel Temizlik A.Ş. olarak alanında profesyonel ekibimiz ile bu harika günü sizler için planlayıp, servisin ve aktivitelerin kusursuz olmasını sağlıyoruz.

LOTUSND Sosyal Hizmetler Ve Endüstriyel Temizlik A.Ş. uzman kadrosuyla ihtiyaçlarınıza en uygun iş gücünü alt işverenlik modeliyle istihdam edebilmeniz ve zamanınızı en verimli şekilde kullanabilmeniz için hızlı, güvenilir ve eğitimlerle desteklenen bir çalışma yaparak taleplerinize uygun nitelikte personel kadroları sağlamaktadır. Bizler tüm yasal yükümlülükleri, disiplinli ve istikrarlı bir şekilde yerine getirirken, personel seçiminde gösterdiğimiz itinalı aşamayı sosyal ve mesleki eğitimlerle destekleyerek hizmet kalitemizi ve memnuniyet seviyemizi en üst noktalara taşımaktayız.

Ayrıca İK departmanlarının iş yükünü azaltmak için mavi yaka personel seçme yerleştirme işlemlerini firmalarımız adına biz yürütüyoruz. Bu kapsamda; firmanızın vermiş olduğu kriterler doğrultusunda, İK ekibimiz personel ön görüşmelerini yaparak size en uygun olan adayları tarafınıza yönlendirir.